© 2023 by The Mountain Man. Proudly created with Wix.com

BALANSAS

September 28, 2015

 

Kelias, pasirodo, be proto populiarus. Vien šį rugpjūtį jį nuėjo daugiau kaip 54 000 žmonių, kas viršija visų ankstesnių metų statistiką. Mano žiniomis, be manęs ir Ramintos Kelyje šiuo metu panašioje vietoje yra dar bent trys lietuvės ir dvidešimt keturių lietuvių delegacija, keliaujanti pėsčiomis nuo pat Lietuvos. O šiaip čia ko tik nesutiksi! Kanadiečiai, amerikiečiai, vokiečiai, prancūzai, italai, tie patys ispanai, brazilai ir t.t. Šito, aisku, tikejausi. Bet labiausiai stulbina žmonių iš Pietų Korėjos skaičius! Šiandien pvz jie užima maždaug pusę 26 vietų kambario, kuriame apsistojau. Aišku, iš dalies - todėl, kad, kaip įprasta azijiečiams, keliauja grupėmis. Vakar pasikalbėjau su vienu korėjiečiu ir pabandžiau suprasti, kas kaip kodėl. Sako, Korėjoj žmonės per daug skuba, todel čia jiems puiki proga atsitraukt nuo rutinos. Dar jie mėgsta hiking'ą. Dar jie skaito Paulo Coelho knygas, o taip pat turi savo tautiečių parašytų knygų apie Kelią. Nemaža dalis korėjiečių yra krikščionys.


Žodžiu, Kelias šaukia visus. BET. Truputėlis mistikos. Čia retenybė pamatyti juodaodį žmogų. Nepaisant to, kad daugybė jų gyvena JAV, Kanadoj, Prancūzijoj ir visur kitur. Net ir tų, kurie gyvena Afrikoj, berods didžioji dalis - krikščioniska. Galų gale, toli gražu ne visi ir net ne dauguma čia einančių turi kažką bendro su krikščionybe! Taigi kodėl jų čia nesimato?

 

Mistiškasis albergue seimininkas, uždavęs mums šį klausimą, paslaptingai nusišypsojo ir pasakė: "When I will see a black person on the Camino, the circle will be closed. The Earth will be in balance."

 

O aš vėliau eidama sutikau vieną.

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now