© 2023 by The Mountain Man. Proudly created with Wix.com

POLAS

September 29, 2015

Taigi apie tuos Kelyje sutinkamus multiko personažus. Vienas iš jų - Polas. Jis yra vienas iš tų, kurie tiesiog styro iš minios. Polo sunku nepastebėti dėl jo aukšto ūgio, plačiabrylės skrybėles iš kengūros odos bei malonaus nenusakomos rasės veido. Dar jis turi ilgas kojas ir nuolat visus lenkia, pėdindamas ramiu, vienodu, užtikrintu žingsniu.

 

Šiaip, kad sugalvot tokį personažą, multikų kūrėjai turėtų gerokai pasukt galvas! Jis ispaniškai nešneka, nors visi jį bando prašnekinti dėl išvaizdos. Pasirodo, ne veltui. Polo gyslomis teka ispaniškas, portugališkas ir netgi ketvirtadalis kiniško kraujo, nors gimęs ir gyvena jis Kanadoje. Polas yra matematikos mokytojas, dirbęs visokiose egzotiškose vietose, įskaitant Nigerija ir Šanchajų. Dar jis turi gražuolę italę žmoną ir tris dar labiau gražuoles (bet nebe visai itales) dukteris.


Polas yra laaabai malonus pakeleivis. Pirma, dėl to, kad sunkiais momentais mėgsta traukti iš kišenių keksiukus bei bananus nelyginant koks fokusininkas. Antra, todėl, kad mūsų vidutinis ėjimo greitis sutampa (5.5 km/h). Mums sinchroniškai mojuojant lazdomis, neretai sulaukiam susižavėjusių šūksnių iš liekančių už nugaros: "Look at them! They go like robots!" 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now